ip tv nedir

İPTV Test Yayını

İptv test yayını sayesinde herhangi bir iptv firmasından yayın satın almadan önce yayın kalitesini ve kanal listesinin zenginliğini görmek için oluşturulan yayın paketleridir. Firmadan firmaya farklılık gösteren bu paketler Fenomen IPTV olarak bizde;

  • 1 Saat
  • 3 Saat
  • 6 Saat
  • 12 Saat
  • 24 Saat olarak ayrılmaktadır.

 

Test yayınlarındaki en önemli nokta maç yayını gibi yoğunluklu olan zamanlarda verilen destek ve yayın kalitesidir ve bizler maç zamanları sizlere anlık testleri ileterek sizlere satın alma işlemlerinin ardından tamamen donmayacak ve 4K kalitesinde izleyeceğiniz maçların ön gösterimini sunuyoruz. Ayrıca normal zamanlarda ise 24 saate kadar sizlere test ileterek sizlere her zaman uzun uzuna test edebileceğiniz bir sitem vadediyoruz.

IPTV Test yayınımızı aldığınız zaman karşınıza binlerce kategori haline getirdiğimiz spor kanalları, film kanalları, diziler, ücretli  olan bir çok özel film ve ücretli yayını tamamen ücretsiz alacağınız sitemizde her türlü içeriği bulabilirsiniz. Bununla beraber bir çok yetişkin kanalını da sizlerin isteğinize göre ister aktif, isterseniz de pasif duruma getirerek 2 farklı yere kurulumlarda kolaylıklar sağlayabiliyoruz. Bunu bir örnek olarak aktaracak olursak ev televizyonunuzda bu kanalları kapatmak isterken telefon ya da tabletlerinize bu kanalları ve VOD formatındaki yayınları yüklüyoruz. Hemen bizlere yazın ve bu eşsiz deneyime ilk adımlarınızı atmış olun. Anında destek ekibimiz ile sizlere her an destek olmaya hazırız.

 


Kategori:

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir