kasmadan iptv izleme

SMART IPTV

Smart iptv programı sayesinde evinizde bulunan akıllı tvlerinizde İP TV izlemenin en kolay ve kaliteli yolunu sunan Smart ip tv uygulaması sayesinde evinizde bulunan akıllı televizyonlarınızda ya da android tv box üzerinde rahatlıkla kurabildiğiniz bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde sizlere sunacak olacağımız m3u dosyanızı rahatlıkla yükleyip kullanabilirsiniz  ayrıca bizlere yazmanız durumunda fenomen ip tv destek ekibi sizlere hemen gerekli kurulumu dakikalar içerisinde hemen yapacak olup sizlerin evinizde de bu kaliteye ortak olmanızı sağlayacaktır.

kasmadan iptv izleme
ip tv kullanıcılarının en çok tercih ettiği tek program.

Programda en can alıcı nokta türevlerine nazaran daha stabil olması ve kategori sistemi ve alışık olduğumuz kanal düzeni sistemini rahatlıkla sunabiliyor olması. Buna örnek verecek olursak; televizyonunuzda uydu üzerinden izlediğiniz kanalları liste kısmına girdikten sonra sağa doğru onarlı geçmek istediğiniz zaman program bunu internet televizyonu olarak sorunsuz geçmekle beraber diğer bir özelliği ise kanal listesi gördüğünüz kısımdan da gruplama oluşturup bunu rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor. Türevi olan diğer programlarda bu anlamda bu özelliklerin dahi pek stabil olmadığını düşünecek olursak bu programı biraz daha ilklerde tutmak daha iyi olacaktır.

Son olarak programın ücretine gelecek olursak program bizlere ilk olarak program deneme süresi olarak 7 günlük bir süre sunuyor ardındansa tek sefere mahsus ücret sunuyor olup bunu da 5.50€ olarak sabitlemiş. Sadece bir kere ödeme yaptıktan sonra Life Time ( ömür boyu ) olan pakete dahil oluyorsunuz. Sonrasında ise hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmadan ip tv süreniz bitene kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.


Kategori:

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir