Smart İptv Kurulumu

Smart İPTV

Smart iptv, IPTV satın alan kullanıcıların tamamen rahatlıkla iptv servislerini televizyonlarında rahatlıkla kullanmalarını sağlayan üçüncü parti bir yazılımdır ve türevlerine göre bizim kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir yazılımdır. Hayat boyu ( Lifetime ) ücreti sadece 5.50€ olan programın ücretini bir kere ödedikten sonra o televizyon için bir daha asla ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.
Programın artılarına değinecek olursak, öncelikle diğer tüm rakiplerine nazaran daha hızlı reaksiyon gösteren ve gerçekten kategorilerin kullanımında fazlasıyla kolaylık saylayan bir ara yüz bizleri karşılıyor. Bu ara yüz sayesinde de kalite anlamında herhangi bir kanal açıkken diğer kanalları gezmek de kolaylaşıyor. En yakın rakibi olan SSIPTV ile bakılacak olursa da 10’arlı şekilde kanal atlama sistemi tüm rakiplerinden daha hızlı ve stabil olduğunu söylemek kolaylık olur.
Kategori sayfasında aşağıda görmüş olduğunuz şekilde gruplamalar bulunmakta olup herhangi bir kategoriye tıkladığınız zaman İPTV sağlayıcınızın sunduğu kategori listesi yansır. Bu sayede de aradığınız tüm kanallara düzenli bir şekilde rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Smart İptv Kurulumu
smart iptv nedir, nasıl kullanılır gibi sorularınızın cevabını sizlerle paylaşıyoruz.

Smart IPTV için en değerli nokta gene en büyük rakibini ele alacak olursak kanal yüklemek için gerekli olan MAC numarası. Bu sadece size özel bir tane veriliyor ve hep sabit oluyor.

 

Smart İptv Mac
Sizlere smart iptv uygulamasında mac numarasına nasıl yükleme yapacağınızı anlatıyoruz.

 

Güvenliğini sağlamak için ise kendinize özel bir kod oluşturabilir ve bu kod ile sizden başka kimsenin bu listeye erişmemesini sağlayabiliyorsunuz. SSIPTV uygulamasında ise tamamen rastgele gelen kodu girdiğiniz anda liste karşınıza geliyor ve listeyi kodu verdiğiniz kişi indirebiliyor ya da liste olarak da görebiliyor. Bu anlamda güvenlik unsuru tamamen yok olmuş oluyor. Smart IPTV uygulaması bu anlamda bir kere girilmiş olan kodu asla bir daha göremiyorsunuz. Bu sayede gizlilik kısmında da ayrıca size özel M3U Linkinizi korumuş oluyorsunuz.

Kanal listenizi yüklemek için ise https://siptv.eu/mylist/ adresine girdiğinizde MAC numaranızı yazıp yanına linkinizi yazdıktan sonra “SEND” butonuna bastığınız anda kanallarınız anında televizyonunuzda görüntüleniyor. Kanallarını görüntülenmeyen televizyonlar için ise televizyonlarını kapatıp açmak bu anlamda yeterli olacaktır.

Fenomen İPTV olarak sizlere her zaman olduğu gibi kesinlikle Smart IPTV uygulamasını kullanmayı öneriyor ve tavsiye ediyoruz. Dilediğiniz kurulum ve ayrıca kullanım videolarında da sizlere yardımcı olmak için canlı destek ve WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.


Kategori:

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir