fenomeniptv

Smart VIP IPTV

Smart Vip iptv sayesinde sizlere her zaman aradığınız kaliteyi üst plana çıkartıyoruz. Uzun zamandır bir çok  gezdiğiniz iptv firmalarını sizlere unutturuyor ve bir o kadar da sizleri mutlu edecek özelliklerle sizlere yakın oluyoruz. Aradığınız tüm canlı yayınların olduğu kanalı ayrıca 7000 den fazla Film, Dizi kanallarının olduğu benzersiz yayınlarımızla sizlere farklı bir deneyim sunacağız. Dilediğiniz bizlere yazarak test yayınınızı  talep edebilir, aynı zamanda da izleyeceğiniz kanal çeşitliliğimizi görebilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz kanalların yanında haftanın yedi günü anında destek alabileceğiniz teknik ekibimiz, anında film ve diziler eklendikten sonra dakikalar içerisinde izleyebileceğiniz gerek mobil uygulamalarımız ( android ve ios platformunda mevcut ) , dilerseniz tarayıcınız üzerinden izleyebileceğiniz Web Tv sayesinde her an 4K kalitesine kavuşacaksınız.

Daha  önce yaşadığınız ya da pişman olduğunuz firmalar olduğunu düşündüğümüz için sizlere test süresince bu uygulamaları da kullanma hakkını doğrudan tanımlıyoruz. Bu sayede son ana kadar rahatlıkla testinizi tamamlamış olup hem de kaliteli yayınları almış olacaksınız. Test süresince evinizde bulunan televizyonunuza da dilediğiniz gibi yayınları kurabiliyoruz bizlere sadece Smart IPTV için MAC numaranızı ya da SSIPTV uygulaması içinse CODE kısmındaki kodu iletmeniz yeterli olacaktır. Sizlere uygunluk sürenize göre de tamamen bizlere ait olan yayınlarla test sürecini başlatacağız.


Kategori:

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir